Çatı ve Ahşap Uzmanı

Şıngıl (Shingle) Çatı

Şıngıl (Shingle) Çatı

Şıngıl (Shingle) Çatı Kaplaması

Firmamız Öztürkmen Çatı, sizlere daima en iyisini sunmak için tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir. Asfalt kiremit “shingle”, ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar nedeni ile karşılaştığınız sorunların hiçbirini yaşatmaz. Hafifliği ile binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Ayrıca, kırılmama özelliği ile bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korur.

İşte size Şıngıl (Shingle) ’ın neden dünyanın en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olduğunu gösteren onlarca nedenden sadece birkaçı:

Çarpıcı Görüntü Kalıcı Güzellik

Shingle çatı kaplamaları çatı kaplama işinde sanatsal bir devrime yol açmıştır. 3 boyutlu derinlik etkisi, farklı renklerle, kesim formlarıyla ve ton farklılıkları ile yaratılan görsel zenginlik çatıların mimariye kattığı değeri arttırmıştır.

Geniş Model ve Renk Seçeneği

Geniş model ve renk seçeneği tam da sizin hayalinizdeki çatıları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Sınırlı renk seçeneklerine mahkum olmaz, hayalinizdeki çatıyı dilediğiniz renkte ve modelde özgürce oluşturabilirsiniz.

Hammadde

Shingle, yüksek kalitede “Okside Bitüm”’ ve güçlü fibrocam taşıyıcıdan üretilmektedir. Okside Bitümlü üretim teknolojisi sayesinde Shingle kullanıcılarına en yüksek kalite standardında ürün sunar.

Ekonomik

Hafif olduğu için çatı taşıyıcı sisteminin iskelet maliyetini düşürür. Birim malzeme ile kaplayabileceği çatı alanı fazla olduğu için işçilikten ve zamandan kazandırır.

Kolay Uygulama

Mahya, dere detayları, baca dibi gibi detayları çözmek ve uygulamak çok kolaydır. İşçiliği kolaylaştırır, zaman tasarrufu sağlar.

Uzun Ömür

Doğru uygulama ile shingle kaplanmış bir çatı, bina ömrü boyunca tam işlev görür. Uzun yıllar sorunsuz bir çatıya sahip olmanızı sağlar.

Deprem Güvenliği

Hafifiliği sayesinde binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Binaların deprem sırasında maruz kaldıkları yükler bina ağırlığı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu nedenle Shingle gibi hafif yapı malzemeleri deprem riskine karşı tercih edilen ürünler arasında başta gelmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara: 0532 226 54 92
× Bize Yazın